x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

4m2 Halılar

Toplam 311 ürün bulunmaktadır.
Her evin vazgeçilmez parçası arasında halıların yeri ayrıdır. Göz alıcı desenleri ile ev dekorasyonunda tamamlayıcı parçalar olurken, farklı ebatları sayesinde de her evin ihtiyacına cevap verecek niteliklere sahip olur. 4 m2 halı modelleri de bu çeşitlerinden birisidir. Özenle hazırlanan tasarımları ve dayanıklı yapıları ile uzun süre severek kullanmanıza olanak sunar.

4 m2 halı modelleri renkleri ile de kullanıcıların ilgisini çeker. Bu renk seçenekleri arasında modern ve her mobilyaya rahatlıkla uyum sağlayacak gri halı 4 m2 gibi alternatifler olduğu gibi daha canlı renklere sahip olan tasarımlar da alternatifler arasında yer alır.

4 m2 Halı Modelleri

4 m2 halı ölçüleri, desenleri, kalınlıkları, kullanım alanlarına göre çeşitlendirilir. Bu sayede pek çok ev dizaynında kendine yer bulur. Kaydırmaz halı 4 m2 seçeneği en sık tercih edilen modellerdendir. Hareket esnasında kayma olmadan, zemini saran yapıda tasarlanan bu modeller kullanım kolaylığı açısından büyük avantaj oluşturur.

4 m2 halı modellerinde şekil olarak kare, yuvarlak seçeneklerine ek olarak 4 m2 oval halı da seçenekler arasında bulunur. Bu durum kullanıcılar için kişisel zevklere uygun modeli seçmeye olanak sunar.

4 m2 Halı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

4 m2 halı modelleri klasik, modern, sade tasarımlı yansımalara sahiptir. Bu da farklı ortamlarda kullanım kolaylığı sunar. Çeşitliliğin bu kadar çok olması da seçim esnasında yanlış karar vermeye sebep olabilir. Bunu engellemek ve tam ihtiyaç duyduğunuz 4 m2 halıya ulaşmak için dikkat edilecek önemli noktalar şu şekildedir:

  • 4 m2 halı ebatı ilk dikkat edilecek noktalardan biridir. Özellikle kullanılacak alan ile uyumlu olması adına ölçüler önemli detaylar olur.
  • Tarz olarak bulunacağı alanda yer alan diğer eşyalarla uyumlu olması
  • Renk olarak mobilyaları destekleyici, tamamlayıcı tonlara sahip olması
  • Kaymaz, kolay temizlenebilir, leke tutmaz gibi ek özellikleri ile rahat kullanım sunması
  • Uzun süre dayanıklılık gösterecek şekilde kaliteli malzemelerden tasarlanması

gibi ayrıntılara dikkat edildiğinde ideal niteliklere sahip 4 m2 halı modelini seçmek mümkün olur.

4 m2 Halı Ölçüleri Nedir?

4 m2 halı ölçüsü nedir? sorusu genelde en çok akla takılanlar arasında yer alır. Standart olarak 160 x 230 cm aralığına sahip olan halı modelleri, 4 m2 halı kategorisinde değerlendirilir. Bu ölçüler ortalama değerler olurken, aynı zamanda ideal halı ölçüsü olarak da belirtilen alternatiflerden birisidir.

4 m2 Halı Kullanımının Faydaları?

4 m2 halı boyutları, desenleri, fiyat farklılıkları ile çok fazla çeşide sahiptir. Bu da bütçeye ve özellikle beğenilere göre uygun modele ulaşmayı kolaylaştırır. Ortalama olarak belirtilebilecek ölçülere sahip olan 4 m2 halı modelleri salon, oturma odası, mutfak, yatak odası gibi alanlarda kullanıma uygun parçalardır. Aynı zamanda her mevsimde uygun olacak alternatiflere de 4 m2 halı modelleri arasından ulaşmak mümkündür. Bu gibi fayda sağlayan özellikleri sayesinde şık tasarımlı ve kullanışlı niteliklere sahip olması 4 m2 halılar en çok ilgi gören eşyalar arasında yer almasında etkili olur.

4 m2 Halı Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılır?

4 m2 halı kaç cm olduğu, rengi, dokusu gibi detaylar temizlik ve bakım adımlarında önem arz eder. Evde temizliği gerçekleştirmek isteyenler için bu durum özellikle önemlidir. Çünkü bu durumda kalın ve geniş ölçülere sahip olan halıların temizliği noktasında profesyonel bir yardım almak daha hızlı sonuç verebilir. Bu sayede halılar zarar görmeden doğru adımlar izlenerek temizliği gerçekleştirilebilir.

4 m2 Halı Nasıl Yıkanır?

Yıkanabilir halı 4 m2 modeller arasında yer alanlar için yıkama talimatları doğrultusunda temizlenmesi önerilir. Bu noktada her modelde yer verilen talimatlara göre işlem gerçekleştirmek halının zarar görmesinin ve kullanılmaz hale gelmesinin önlenmesi adına önemli noktalardan biridir.

Mevsime Göre 4 m2 Halı Seçimi

Mevsimine göre 4 m2 halı seçimi için dikkat edilen nokta kalınlık yapılardır. İnce halı 4 m2 modeller arasında yaz aylarında kullanıma uygunluk oluşturur. Ayrıca, makine dokuması, el dokuması, dijital baskı gibi çeşitlere sahip olması da yılın her mevsimi için uygun modele ulaşmaya olanak sunar.

Bu çeşitler arasında daha ince ve hafif yapılı olanlar sıcak aylarda uygun olurken, daha kalın yapılı dokuya ve koyu renk tonlarına sahip olanlar ise soğuk havalar için ideal seçimler olur. Seçim yaparken bu ayrıntılara dikkat edilir.

En Uygun 4 m2 Halı Fiyatları

4 m2 halı fiyatları belirlenirken, modeli, markası, dokusu, rengi ve ölçüleri etkili olan faktörlerdir. Özellikle 4 m2 halı boyutu fiyat aralığının belirlenmesinde etkili olan önemli ayrıntılardır. Aynı zamanda kaymaz taban halı 4 m2 olarak belirtilen özelliklere sahip olan tasarımlar da kullanıcılar tarafından en çok talep gören modeller arasında yer alır. Sezonun en şık ve ucuz halı 4 m2 kategorisinde yer alan göz alıcı modelleri tüm detayları ile incelemek Frenda Home sayesinde mümkündür. Buradan ihtiyacınıza uygun olacak modele kısa sürede ulaşabilir ve ayrıntıları ile inceleme şansı elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.