x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Yuvarlak halı seçenekleri dekorasyonu tamamladığı gibi ısı yalıtımı konusunda da avantaj sağlar. Banyo ya da mutfaklarda yuvarlak halı modelleri tercih ederek, yaşam alanlarınıza şıklık katabilir aynı zamanda soğuk zeminlerde sıcak alanlar oluşturabilirsiniz. Bu tarz modelleri, tercihinize göre antre, çocuk ve yatak odasında da kullanabilirsiniz. Kaymaz özelliklere sahip ve yıkanabilir modellere göz atarak en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Yuvarlak Halı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yuvarlak halı modelleri tercih ederken belli başlı hususlara dikkat etmeniz gerekir. Bu hususlar şu şekilde sıralanır:

           Kullanılacak alan ve dekorasyon özellikleri: Salon ya da yemek odası gibi alanlarda kullanılan eşyaların genel dekorasyon kare veya dikdörtgen ise yuvarlak halı seçilebilir. Ancak, dikdörtgen bir mutfakta yuvarlak halıdan uzak durmalısınız. Ahşap bir kitaplığın önünde kilim desenli bir model ile hoş bir okuma alanı oluşturulabilir.

           Renk uyumu: Düz soğuk renklere sahip alanlarda vintage ya da etnik desenlere sahip renkli bir tasarımı deneyebilirsiniz.

           Boyut alternatifleri: Halıyı koyacağınız alanı tamamen kaplamama daha uygun olabilir. Özellikle yuvarlak banyo halısı 120x120 gibi ölçüleri büyük alanlar için seçebilirsiniz.

           Temizlik özellikleri: Kolay temizlenebilir ve kir tutmayan bir model seçmelisiniz. Yıkanabilir ve su temelli lekelere dirençli modeller seçilebilir.

Yuvarlak peluş halı modellerinde kullanılan boyalar, uluslararası OEKO-TEX standartları uygun olan 100 sertifikaya sahiptir. Bu sertifikalar, ürünlerin kalitesini ortaya koyar. Aynı zamanda ürünlerde kullanılan baskı tekniği ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Bu sayede tasarımlar oldukça canlı renklere sahiptir. Uzun süre canlı rengini kaybetmeden kullanılır. Yuvarlak hasır halı seçenekleri, doğal ham maddeden üretilir. Doğal ham maddesi sayesinde anti-bakteriyel ve antialerjik özelliği bulunur. Bu tarz modelleri yatak odası ya da çocuk odası gibi alanlarda tercih edebilirsiniz.

Yuvarlak Halı Ölçüleri Yuvarlak Halı Kullanımının Faydaları

Yuvarlak kilim modelleri, ölçü bakımından oldukça çeşitlidir. Yuvarlak halı 200x200, 120 x 120, 140 x 140 ya da 160 x 160 gibi farklı seçenekleri vardır. Ölçüleri sayesinde ürünler küçük, orta ya da büyük olarak sınıflandırılır. Büyük yuvarlak halı seçeneklerini; salon, oturma odası ya da çocuk odasında düşünebilirsiniz. Çocuk odası için oyun desenli modellere yönelerek hem halı kullanımı sağlarsınız hem de çocuğunuz için alternatif bir oyun yaratabilirsiniz. Küçük ya da orta bir boyuta sahip olan seçenekler ise antre ya da balkon gibi ortamlarda tercih edilebilir.

Yuvarlak Halı Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılır?

Yuvarlak halı seçenekleri, kolay ve hızlı bir şekilde temizlenir. 30 derece sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Toz deterjanlar ile temizlenmeye uygundur. Halı yıkama şirketleri ya da yıkama makineleri ile de temizlenmeye uygundur. Yuvarlak mutfak halısı modelleri, su bazlı lekelere karşı dirençlidir. Bu seçenekler, lekeyi diğer iplik modellerine göre geç emer. Bu özelliği sayede kir, toz ya da yağ lekelerinin hızlı bir şekilde çıkarılmasında kullanıcılara yardımcı olur. 

Yuvarlak Halı Nasıl Yıkanır?

Yuvarlak jüt halı seçenekleri, sıcak su ve sabun ile yıkanabilir. Bu tasarımlarım jüt bitkisinin çeşitli işlemlerden geçmesi ile oluşturulan ipliklerden üretilir. Yüksek dayanıklılığa sahip olup çevre dostudur. Tasarımlar, büküm tekniği kullanılarak üretilir. Kullanılan tekniği sayesinde etkileyici bir görüntüye sahiptir. Yuvarlak şekli sayesinde kullanışlı bir yapı kazanan seçenekler ile beraber oval halı modelleri de vardır. Tasarımlar; balık, etnik kilim ya da gül gibi desenlere sahiptir. Desenleri sonucunda dekorasyonun zarif bir şekilde tamamlanmasına kaynaklık eder. Yuvarlak yolluk seçenekleri, ortamların modern bir görüntü kazanmasına aracı olur. Yuvarlak antre halısı seçenekleri, ısı yalıtım özelliğine sahiptir. Isı yalıtım niteliği sonucunda enerji tasarrufu yapmaya kaynaklık eder.

Mevsime Göre Yuvarlak Halı Seçimi En Uygun Yuvarlak Halı Fiyatları

Yuvarlak banyo halısı seçimi yaparken mevsime göre yüksek hav özelliği bulunan modeller seçilebilir. Bu şekilde zeminden gelen soğukluk engellenebilir. Sıcak mevsim için ise daha ince bir hava sahip modeller seçilebilir. Banyo halısı yuvarlak tasarımları kaymaz bir taban bölümüne sahiptir. Kaymaz yapısı sonucunda ıslak zeminin sebep olacağı tehditlere karşı kullanıcıyı korur. Yuvarlak banyo halısı 120 x 120 seçenekleri, banyo dolabı ya da duşa kabinlerin ön kısmına konumlandırılabilir. Bu tasarımlar, zeminin hareketlendirilmesine yardımcı olurken dekorasyonu tamamlar. Yuvarlak halı fiyatları; boyut, desen ve özelliklerine göre değişebilir. Siz de Freda Home'dan yuvarlak halı seçeneklerini kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.