x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

3 m2 Halılar

Toplam 306 ürün bulunmaktadır.
Evlerinizin dekorasyonunu tamamlamak için kullandığınız halıların birçoğu aslında 3 m2 halı olabilir. Farklı ölçü seçenekleri ile yolluk ya da mekân halısı olarak kullanıma uygun olan 3 m2 ölçüsü şık modellerden seçildiği zaman dekorasyonda etkileyici sonuçlar verir. Küçük boyutları ile kullanımı birçok avantaj sunarken temizliğinde de zahmeti azdır.

3 m2 Halı Modelleri

Desen, renk ve tasarım açısından birbirinden farklı özelliklere sahip olan 3 m2 halı modelleri birçok dekorasyon tarzına uyum sağlar. Renkli mobilyalar ile bütünleşen sakin tonlar ya da evin havasını değiştirmek için renkli zeminler elde etmenizi sağlayan dekoratif tasarımlar bulabilirsiniz. Frenda Home zengin halı dekorasyon çeşitliliği sayesinde sadece evlere değil ofis tarzlarına da uyum sağlar. Yatak odası, mutfak, oturma odası ve çocuk odası gibi farklı konseptlere sahip mekânlarda tamamlayıcı olarak kullanabileceğiniz modeller vardır.

3 m2 Halı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tüm halı seçimlerinde olduğu gibi 3 m2 ölçü seçiminde de önce mekâna uyum göz önüne alınmalıdır. Beğendiğiniz desenin ölçülerini alırken halının ne kadar alanı kaplamasını istediğinize karar vermelisiniz. Çünkü 100 cm x 300 cm de 150 cm x 200 cm ölçüsü de 3 metrekare halı modelidir. Burada önemli olan sizin halıyı kullanmak istediğiniz alanda kaplaması gereken alanı en ve boy olarak ölçerek doğru ebatları seçmeniz olur.

3 m2 Halı Ölçüleri

Hangi ürünü alacağınıza karar verirken “3 m2 halı kaç cm?” sorusu aklınızda belirebilir. 3 m2 halılar genellikle yolluk ya da küçük salon, mutfak, yatak odası halısı olarak tasarlanır. Mobilyaların dağınık yerleştirildiği mekânlarda tek bir halı yerine birkaç yolluk da kullanılabilir. Mekânın ölçüsüne göre; 80 x 375 cm, 100 x 300 cm, 120 x 250 cm, 150 x 200 cm ve buna yakın ebatlarda halı modellerini inceleyebilirsiniz.

3 m2 Halı Kullanımının Faydaları?

Orta boyutta olan 3 m2 halı modelleri kullanıcısına birçok avantaj sağlar. Bunların en başında ergonomik tasarımın mekânda sadece istenilen alanı kaplaması ve dar alanlara uyum sağlaması gelir. Ayrıca temizlemesi, taşıması, yıkaması ve sermesi de kolay olur. Çoğunlukla hafif olan bu ürünler makinede yıkanabilir halı kategorisinde ise çoğunlukla 5 kilogramlık çamaşır makinesi gibi küçük haznelere de girer. Evinizde yıkanabilir halı kullanmak istiyorsanız fakat makine tamburu küçükse 3 m2 ve altındaki halıları seçebilirsiniz.

3 m2 Halı Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılır?

Düzenli olarak halıları süpürmek, yere dökülen sıvı ürünler halının derinliklerine işlemeden temizliğini yapmak, halıyı katlı bir şekilde değil tamamen düz sermek uzun ömürlü kullanım için ilk yapmanız gerekenlerdir. 3 m2 halı temizliği yaparken küçük olması işinizi kolaylaştırır. Püsküllü olan halılarda düzenli aralıklarla püsküllerin uygun fırça ile taranması da şık bir görünüm sağlar.

3 m2 Halı Nasıl Yıkanır?

Bu tarz halıların temizliği makinede yıkanabilir özellikte ise 30 derece sıcaklıkta, sıkma yapmadan ve ağartıcı içeren deterjan kullanmadan yapılır. Hassas halılarda halı deterjanı kullanmak ya da hiçbir temizleyici kullanmamak tavsiye edilebilir. Ürünle gelen yıkama talimat etiketlerini incelemenizde bu açıdan fayda vardır. Makinede yıkanmayan halı ve kilimler eski usul elde köpürterek yıkanabilir ya da profesyonel halı yıkama yardımı alınabilir. Ayrıca halı yıkama makineleri de çoğu halının kusursuz temizlenmesini sağlar.

Mevsime Göre 3 m2 Halı Seçimi

3 m2 halı ölçüleri arasından karar verirken yaz aylarında kullanmak için ince yapılı, makinede yıkanabilir halı ve kilimleri tercih edebilirsiniz. Kış aylarında yerden ısıtma sistemi sahibi değilseniz, soğuğu kesmek için kalın yapılı, yünlü ve hav yüksekliği fazla ürünleri tercih edebilirsiniz.

En Uygun 3 m2 Halı Fiyatları

Ürünler, özellik ve boyut gibi kriterlere göre fiyat farklılıkları gösterebilir. Freda Home size birbirinden kaliteli halı çeşitleri sunar. 3 m2 halı fiyatları ve modelleri arasından bütçenize en uygun olana karar vermek ve ucuza şık bir görüntü yakalamak istiyorsanız Frenda Home koleksiyonuna hemen göz atabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.