x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Krem & Bej Halılar

Toplam 113 ürün bulunmaktadır.
Yer örtüsü olarak tanımlanan halılar, kullanıldığı alanın dekorasyonunun tamamlayıcı parçalarıır. Bej ve krem halı çeşitleri açık renkli olmaları nedeniyle her dekorasyona uyarak alanlara şıklık katabilmeyi sağlar.  Krem rengi halı ve bej rengi halıları tercih ederek alanlarınızı geniş ve ferah gösterebilirsiniz.

Krem & Bej Halı Modelleri

Birbirinden farklı tasarımları sahip olan krem ve bej renkli halıların tek renkli ve iki renkli seçenekleri bulunur. Doğanın rengini içeren krem yeşil halı modellerini kullanarak alanlarınıza doğal bir canlılık katabilirsiniz. Huzuru temsil eden rengi içeren mavi krem halı modellerini tercih ederek kendinizi rahat hissedebileceğiniz alanlar yaratabilirsiniz. Dilerseniz tek renge sahip düz krem halı ve bej halı modellerini tercih edebilir, yaşam alanlarınıza estetik bir hava katabilirsiniz.

Krem & Bej Halı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Krem halı modelleri içerisinden seçim yaparken halının ebatına dikkat edilmesi gerekir. Tercih edilecek halının kullanılacak olan odanın metrekaresine uygun olması görsellik ve kullanım açısından önem arz eder. Halının, serileceği mekanın dekorasyonuna da uyum sağlaması önemli bir husustur. Tek renkli krem bej halı ya da yeşil krem halı gibi iki renge sahip modeller içerisinden mobilyalara uygun renk ve tasarıma sahip modeller tercih edilebilir.

Krem & Bej Halı Ölçüleri

Gri krem halı ürünlerinin ölçüleri m² cinsinden ifade edilir. 3 m², 7 m² ve 10 m² gibi çeşitli ebatlara sahip halı modelleri bulunur.  200*300 cm ebadında 6m²’lik dikdörtgen  krem kahve halı bulunabileceği gibi; 200*300 cm ebatında 6m²’lik oval halı da bulunabilir. İhtiyacınıza uygun ölçüye ve geometrik şekle sahip halı modellerini Frendo Home’dan bulabilirsiniz.

Krem & Bej Halı Kullanımının Faydaları?

Halılar tozu ve kiri içine hapseden tekstil ürünleridir. Yaşam alanlarınızda halı kullanarak kendinize daha steril ortamlar yaratabilirsiniz. Halılar aynı zamanda yüksek oranda ısı yalıtımı gerçekleştirir. Krem salon halısı, oturma odası halısı ya da mutfak halısı gibi modelleri evinizde kullanarak ısı yalıtımı sağlayabilirsiniz. Hol gibi daha az kullanılan alanlarda ise krem yolluk modelleri içerisinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Krem & Bej Halı Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılır?

Bej rengi halı ürünlerinin hijyen açısından sıklıkla temizliğinin yapılması gerekir. Günlük halı temizliği elektrikli süpürgeler yardımı ile yapılmalıdır. Halıların uzun ömürlü olması için de belirli aralıklarla silinmesi gerekebilir. Tek renkli krem ve bej renkli halılar ile iki renkli lacivert krem halı gibi modeller beyaz sabun ve bir bez yardımı ile halılar rahatlıkla silinebilir.

Krem & Bej Halı Nasıl Yıkanır?

Halıların uzun süreli kullanımlarının ardından yıkanmaları gerekir. Halıların bazıları çamaşır makinesi içerisinde yıkamaya uygundur. Özellikle krem kilim halılar çoğunlukla makine içerisinde yıkamaya uygun ürünlerdir. Bazı halılar ise elde yıkamaya uygundur. Yünden dokunan krem gri halı modelleri genellikle elde yıkamaya uygundur. Halıların üzerinde yer alan etiketlerine uygun olarak yıkanmaları tavsiye edilir.

Mevsime Göre Krem & Bej Halı Seçimi

Halılar polyester, akrilik, yün, ipek ve pamuk gibi çeşitli hammaddelerden üretilir. Sonbahar ve kış aylarında kalın ipliklerden dokunan yün ya da yün yumuşaklığında olan akrilik ve polyester krem gold halı modellerini tercih edebilir, alanlarınızda ısı yalıtımı sağlayabilirsiniz. İlkbahar ve yaz aylarında ise nefes alabilen yapıya sahip olan ipek ya da pamuklu kahve krem halı modellerini kullanabilirsiniz.

En Uygun Krem & Bej Halı Fiyatları

Halı krem rengi çeşitlerinin fiyatları ürünlerin dokunduğu ipliğe ve modeline göre değişebilir. Uygun fiyatlara sahip olan bej ve krem rengi halı modelleri çeşitli mekanlarda klasik ya da spor dekorasyonlar yapılabilmesi için en iyi halı modelleri içerisinde yer alır. Frenda Home üzerinden krem ve bej renge sahip halı modellerine güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.